УВАГА! У зв'язку з поточною ситуацією в країні ціни на стрічки можуть змінюватись. Будь ласка уточнюйте актуальні ціни у менеджера. Дякуємо за розуміння. СЛАВА УКРАЇНІ!
Для вироблення деяких видів еластичних стрічок, від яких вимагається велика пружність, гумову нитку до намотування на робочий навою окручивают бавовняною пряжею. Для цього гумову нитку натягують до межі і в такому вигляді на окруточной машині обплітають бавовняною пряжею. Стрічки з гумовою ниткою виготовляються особливим переплетенням. У цьому випадку гумова нитка як би не бере участь у переплетенні, а заробляється в середину стрічки шляхом прокидки утка над нею і під неї.
Крім гумової основи при виготовленні еластичних стрічок беруть участь рівна основа, яка при переплетенні слід разом з гумовою ниткою і додає стрічці необхідні щільність і певний межа розтяжності, і прошивная, перевивающая основа, обматывающая зверху і знизу утокові нитки і закріплює цим гумові нитки в натягнутому положенні. При правильному переплетенні розтяжність готової гумової стрічки з гладкими краями становить не менше 70 %, з хвилястими — 80%.
Стрічка еластична виготовляється тільки з високоякісної сировини на сучасному швейцарському устаткуванні.
Ще недавно у виробництві лентоткацких виробів широко використовувалися природні волокна: бавовна, льон, натуральний шовк. Проте в даний час натуральний льон і шовк практично не використовуються, бавовняна пряжа використовується для вироблення лише деяких видів стрічок. Все частіше замість природного сировини для підвищення естетичних властивостей виробів використовуються хімічні нитки та пряжа: віскозні, ацетатні, поліамідні і поліефірні, в тому числі пофарбовані в масі. Фарбування дуже важливо для віскозних ниток, так як при фарбуванні із-за нерівномірної структури цих ниток важко уникнути разнооттеночности.
Процес виробництва стрічки розпадається на три самостійних циклу: підготовку сировини, виготовлення смуги і оздоблення готової стрічки.
Основними операціями підготовки сировини є намотування пряжі для качка на шпулі та приготування основи.
Використання різних за структурою капронових ниток — монониток, текстурованих еластику, пологою крутки різної лінійної щільності — дозволяє створювати лентоткацкие вироби з високими естетичними властивостями.
Обробка лентоткацких виробів надає їм гарний вигляд, рівну поверхню, м'якість і блиск.
У завершенні готові стрічки перевіряються на відповідність вимогам стандартів та технічних умов конкретного підприємства. Вони візуально оцінюються фахівцями на рівномірність фарбування і глибину прокрас. Хоча лентоткацкие вироби не поділяються на сорти, проте вони поділяються на десять основних груп при контролі якості зовнішніх дефектів. Розмір, вид та кількість дефектів, які можливі на умовній довжині стрічки, залежать від її групи. Усі дефекти, які відхиляються від норм, визнаються шлюбом і вирізаються. Вироби, що пройшли контроль, нарізаються на задані відрізки і відправляються на упаковку. Стрічки намотуються на картонну основу невеликими відрізками і упаковуються в поліетиленові пакети.
Еластична стрічка випробовується лабораторним способом на подовження при розтягуванні, стійкість до багаторазового розтягування, зміст аппрета і міцність забарвлення до сухого тертя.
Розміри | |
---|---|
Ширина | 3 мм |
- Ціна: 2,82 ₴/м